Koloryzacja 3D – farbowanie wielowymiarowe

Jednolite kolorystycznie fryzury to już przeżytek. Od jakiegoś czasu styliści stawiają na wielowymiarowość i przenikające się tony, które wspólnie tworzą niesamowity efekt 3D. Farbowanie włosów z efektem 3D sprawia, że cienkie włosy nabierają objętości i niesamowitej głębi. Koloryzacja 3D polecana jest zarówno kobietom z ciemnymi, jak i z jasnymi włosami.

Dowiedz się więcej

Ombre – odważne i efektowne

Koloryzacja Ombre zawładnęła salony już dobrych parę lat temu i od tej pory jest bardzo popularną techniką farbowania włosów. To metoda idealna dla kobiet, które chcą rozjaśnić twarz, ale jednocześnie nie planują wielkiej metamorfozy. Farbowanie ombre polega na rozjaśnieniu o kilka tonów wyłącznie końcówek – z pozostawieniem nasady włosów w kolorze naturalnym lub nawet lekko przyciemnionym.

Dowiedz się więcej

Keratynowa koloryzacja Joico

Boisz się, że Twoje włosy po koloryzacji lub rozjaśnianiu staną się zniszczone i podatne na uszkodzenia? Postaw na keratynową koloryzację, dzięki której wyleczysz i maksymalnie odżywisz swoje włosy, a ponadto nadasz im kolor, który będzie utrzymywał się dłużej. Zabieg keratynowej koloryzacji pokochały już gwiazdy – z pewnością pokochasz go również i Ty!

Dowiedz się więcej

Sombre, czyli soft ombre

Jednym z popularnych sposobów koloryzacji 3D jest Sombre, czyli soft ombre. To subtelniejsza i delikatniejsza odmiana ombre, która z roku na rok zyskuje coraz większą popularność – przede wszystkim ze względu na swój naturalny efekt końcowy.

Dowiedz się więcej

Dekoloryzacja – pozbywamy się niechcianego koloru

Postawiłaś na samodzielną koloryzację, ale efekty nie są zachwycające? Okazało się, że nowy kolor Ci nie pasuje i wcale nie jest tak, że ciemne włosy są Ci przeznaczone? A może zamarzył Ci się nagle zupełnie inny kolor włosów niż dotychczasowy? Nie wpadaj w panikę! Dekoloryzacja włosów to zabieg, który w krótkim czasie rozwiąże Twój problem i pozwoli Ci usunąć z włosów sztuczny barwnik, który do tej pory stosowałaś.

Dowiedz się więcej