Keratynowa koloryzacja Joico

Boisz się, że Twoje włosy po koloryzacji lub rozjaśnianiu staną się zniszczone i podatne na uszkodzenia? Postaw na keratynową koloryzację, dzięki której wyleczysz i maksymalnie odżywisz swoje włosy, a ponadto nadasz im kolor, który będzie utrzymywał się dłużej. Zabieg keratynowej koloryzacji pokochały już gwiazdy – z pewnością pokochasz go również i Ty!

Keratynowa koloryzacja Joico – co to jest?

Najprościej mówiąc zabieg keratynowej koloryzacji to metoda hybrydowa, w której łączony jest zabieg intensywnej regeneracji z koloryzacją. Odżywione dzięki regeneracji włosy doskonale łapią pigment, dzięki czemu koloryzacja keratynowa jest bardziej efektywna – naniesiony kolor nie tylko nie płowieje, ale również utrzymuje się znacznie dłużej niż w przypadku normalnej koloryzacji. Wszystko dzięki keratynie, która doskonale uzupełnia wszelkie ubytki w strukturze włosów, sprawiając że stają się one bardziej odporne, elastyczne i silne.

Keratynowa koloryzacja – krok po kroku

W czasie zabiegu keratynowej koloryzacji włosy wypełniane są cząsteczkami keratyny, dzięki czemu stają się doskonale elastyczne i miękkie, a ponadto dogłębnie wypielęgnowane. Keratynowa koloryzacja Joico zwiera cząsteczki keratyny, które są identyczne do tej naturalnie występującej w ludzkich włosach, dzięki czemu doskonale dopasowują się do ubytków w strukturze włosa i idealnie wypełniają luki. Mają one różne masy cząsteczkowe – te o małej masie cząsteczkowej idealnie odbudowują strukturę włosa od wnętrza – te większe naprawiają natomiast strukturę włosa od zewnątrz. Podczas koloryzacji keratynowej cząsteczki koloru dostarczane są do wnętrza włosów – kolor trzyma się tu dłużej i nie płowieje z czasem.

Koloryzacja keratynowa – dla kogo?

Zabieg keratynowej koloryzacji polecany jest wszystkim kobietom, które myślą o farbowaniu, jednak ich włosy są mocno osłabione i uwrażliwione. Jeśli Twoje włosy są przesuszone, szorstkie, kruszą się i łamią, a ponadto często się elektryzują i zupełnie nie chcą się układać, keratynowa koloryzacja Joico jest właśnie dla Ciebie.

Zabieg keratynowej koloryzacji – efekty

Zabieg keratynowej koloryzacji nie tylko wzmacnia włosy i sprawia, że stają się one zdrowsze i piękniejsze, ale również sprawia, że ich struktura staje się jednolita. Włosy po keratynowej koloryzacji Joico stają się bardziej elastyczne, doskonale nawilżone, niesamowicie lśniące i mniej podatne na uszkodzenia. Naniesiony kolor nie blaknie, nie zmienia z czasem tonacji i nie wypłukuje się podczas mycia.