O nas

Nasz salon to nie tylko miejsce pracy, ale również miejsce twórczej samorealizacji. Nigdy nie spoczywamy na laurach i cały czas udoskonalamy zarówno naszą przestrzeń, jak i rozwijamy nasze umiejętności, by być jak najbliżej Klienta i światowych trendów.

Nasz salon – przestrzeń, która inspiruje

Doskonale wiemy, że w dobrej atmosferze czas staje w miejscu, a umysł oczyszcza się. Dlatego właśnie marzymy, by stworzyć wyjątkowe miejsce, które przyciągać będzie Klientów swoją niecodzienną formą. Chcemy czarować Klientów niezwykłym klimatem, by chętnie wracali do nas i polecali nas swoim bliskim, jako miejsce przyjazne i warte uwagi.

Nasz salon to przestrzeń wyróżniająca się wśród innych salonów urody. Zachwyca Klientów przytulnym wnętrzem oraz magią domowej atmosfery. Zależy nam na urzeczywistnieniu konwencjonalnej koncepcji salonu dla różnorodnych odbiorców, dlatego łączymy tu nowoczesność i odważne kolaboracje z przytulnym, domowym klimatem. Jesteśmy otwarci – zapraszamy Was z dziećmi – czeka na nie ogromna, kredowa ściana, którą mogą wypełnić swoimi pięknymi rysunkami!

Styliści z prawdziwą pasją i wysokimi ambicjami

Naszą ogromną dumą jest wysoko wykwalifikowana kadra. Nasze stylistki to nie tylko profesjonalistki, które do perfekcji opanowały zarówno podstawy techniki, jak i nowinki oraz światowe trendy. To przede wszystkim kobiety z ogromną pasją i ambicjami, które cały czas dążą do samorealizacji. Nie tylko cały czas podnoszą swoje kwalifikacje, ale również pracują na wyselekcjonowanym sprzęcie i produktach na światowym poziomie.

Tu każdy Klient postrzegany jest jako indywidualne dzieło sztuki. Stawiamy na przyjazną atmosferę – zależy nam na tym, by Klienci czuli się w naszym salonie dobrze i pewnie. Przy dobrej kawie lub lampce wina, a także przy klimatycznej, relaksacyjnej muzyce konsultujemy z Klientem wizję efektu końcowego. Nasze stylistki chętnie doradzają, ale potrafią również doskonale słuchać – dlatego właśnie perfekcyjnie spełniamy oczekiwania i życzenia naszych Klientów, nawet tych najbardziej wymagających.

U nas liczy się każdy ruch nożyczkami i każdy ruch pędzlem. W naszym salonie zwracamy uwagę na szczegóły, ponieważ doskonale wiemy, że to właśnie to, co na pierwszy rzut jest niewidoczne, okazuje się najważniejsze w efekcie końcowym.