Styliści

Justyna Król

Justyna w zawodzie pracuje już od 22 lat. Ze względu na ogromne ambicje, cały czas doskonali swoje umiejętności i poszerza kwalifikacje oraz doświadczenie. Pracowała w renomowanych salonach fryzjerskich w Warszawie, a ponadto brała udział w wielu szkoleniach – w tym: Joico, Tony & Guy, Pivot Point, Montibello, Artego, Wella, Diamond Touch, a także w wielu innych. Justyna była ponadto instruktorem w firmie Kadus.
„Uważam, że “wewnętrzne piękno” jest podstawą pięknego wyglądu zewnętrznego. Kiedy pracuję nad Klientem, staram się widzieć całą osobę, nie tylko twarz. Próbuję zaszczepić taką postawę u moich pracowników.”
Justyna pracuje z wszystkimi teksturami włosów i jest ekspertem od stałego prostowania włosów. Wyróżnia się miękkimi stylami, które podkreślają naturalne piękno włosów, jednocześnie komplementując i uwydatniając piękne i niepowtarzalne cechy. Jej miękki styl brzytwy jest również jej sygnaturą, którą doceniają nasze Klientki.

Kinga

Kinga posiada ponad 30-sto letnie doświadczenie w branży fryzjerskiej oraz szeroki zestaw umiejętności, który wykorzystuje w codziennej pracy. Przez lata zyskała grono lojalnych, zadowolonych Klientów. Doskonale radzi sobie w każdym typie koloryzacji – od silnego kontrastu do perfekcyjnej mieszanki subtelnych ombre, baleyage.

Kinga jest doskonałym przykładem tego, że nasi styliści zawsze są na ‘’krawędzi cięcia’’ nowych technologii oraz najnowszych innowacji technik, przy zachowaniu instruktażu Klienta i wizji. Kinga specjalizuje się w niekonwencjonalnych, modnych kolorach i plażowych blondach. Perfekcyjnie tworzy wrażenie delikatnego muśnięcia promieniami słońca na włosach.

Docenianym talentem Kingi jest niesamowita precyzja cięcia włosów. To stylistka, która perfekcyjnie wybiera również koloryzację. Jest ponadto mistrzem dokładnych detali, dlatego jeśli kochasz stylistów, którzy zwracają szczególną uwagę na szczegóły – koniecznie umów się na spotkanie z Kingą!

Ewa

Ewa to nasza młoda, ambitna i utalentowana barberka. Do perfekcji opanowała strzyżenie włosów i brody, jednak nie spoczywa na laurach i cały czas rozwija swoją pasję i umiejętności barberingu. Ewa przyciąga jak magnes do naszego salonu panów – bardzo cieszy się, że dzisiejsi mężczyźni są coraz bardziej świadomi swojego wyglądu i elegancji.

Ewa dba o brody męskich przedstawicieli naszych Klientów, a jej entuzjazm, niesamowite umiejętności i pasja sprawiają, że ustawiają się do niej kolejki zainteresowanych pielęgnacją zarostu panów. Ewa doskonale radzi sobie również w fryzjerstwie męskim – oprócz brody i wąsów pielęgnuje również męskie włosy, tworząc prawdziwe dzieła sztuki nawet z pozornie najprostszych fryzur.