Regeneracja włosów Joico

Twoje włosy są mocno zniszczone i myślisz o radykalnym cięciu, by poprawić ich kondycję? Na szczęście nie musisz wykonywać aż tak drastycznych kroków. Rekonstrukcja Joico K-Pak to profesjonalna odbudowa włosów – od nasady, aż po same końce. Pokochasz jej efekty!

Na czym polega rekonstrukcja Joico K-Pak?

Podczas zabiegu rekonstrukcji Joico K-Pak w głąb włosa wprowadzana jest unikalna formuła odbudowująca, w skład której wchodzi zestaw 19 aminokwasów, które są kompatybilne z keratyną ludzkiego włosa. Profesjonalna regeneracja włosów to zabieg podzielony na cztery etapy. W pierwszym kroku włosy są oczyszczane ze wszelkich mikrozanieczyszczeń, w drugim ich powierzchnia jest maksymalnie wygładzana, dzięki czemu stają się miękkie. Trzeci krok dogłębnie nawilża każdy włos, dodając fryzurze blasku i wzmacniając cebulki, a czwarty krok maksymalnie odżywia włosy, zwiększając ich sprężystość oraz blask.

Zabieg rekonstrukcji włosów – dla kogo?

Regeneracja włosów to zabieg polecany dla każdej kobiety, która marzy o zdrowych i lśniących włosach od nasady, aż po same końce. Zabieg rekonstrukcji włosów szczególnie sprawdzi się w przypadku suchych, łamliwych i zniszczonych włosów, które są podatne na czynniki zewnętrze (np. wilgoć, słońce, mróz czy wiatr). Profesjonalna odbudowa włosów polecana jest kobietom, które osłabiły swoje włosy przez częste zabiegi chemiczne i stylizacje, a także właścicielkom włosów kręconych i szczególnie niezdyscyplinowanych. Profesjonalna rekonstrukcja Joico K-Pak wykonywana jest wyłącznie w profesjonalnych salonach fryzjerskich – warto oddać tu swoje włosy w ręce specjalisty. To doskonała alternatywa dla ścięcia mocno zniszczonych włosów!

Profesjonalna odbudowa włosów – efekty

Dzięki profesjonalnej regeneracji włosów można maksymalnie nawilżyć, odbudować oraz wzmocnić nawet mocno zniszczone kosmyki. Z rekonstrukcją Joico K-Pak przedłużymy trwałość koloru w przypadku farbowanych włosów, a ponadto widocznie zwiększymy ich blask. Zabieg rekonstrukcji włosów poprawia ich strukturę nie tylko na zewnątrz, ale również od wewnątrz, dodając włosom siły, elastyczności i wyrównując wszelkie ich porowatości. Po profesjonalnej odbudowie włosów fryzura staje się zdrowsza, bardziej wygładzona, lepiej się układa i jest mniej podatna na czynniki zewnętrzne.